Dostępność: Dostępny
Koszt wysyłki: od 25,00 zł
Numer katalogowy: 451
Brzoskwinia welwet
Odmiana pochodząca z Kanady. Plonuje co roku bardzo obficie. Drzewo rośnie silnie, tworzy koronę kulistą, zagęszczoną. Kwiaty duże, jasnoróżowe. Owoc średniej wielkości, owalny. Skórka jasno-pomarańczowa z jaskrawym rumieńcem. Miąższ żółto pomarańczowy z czerwonymi żyłkami przy pestce, średnio zwięzły, soczysty, lekko kwaskowaty, dobrze oddzielający się od pestki. Dojrzewanie druga połowa sierpnia. Odmiana wytrzymała na mróz.
Opis sadzonki :
Sadzonki są z gołym korzeniem .Na czas wysyłki system korzeniowy zwilżany jest żelem podtrzymującym wilgoć i torfem, a następnie każda roślina pakowana w solidne opakowanie kartonowe. Otrzymują Państwo roślinę gotową do posadzenia w swoim ogrodzie
OFERUJEMY ZDROWE SADZONKI
TYLKO W PIERWSZYM GATUNKU !!
Sposób sadzenia:
Sadzonki moczymy w zimnej wodzie minimum 2 godziny przed posadzeniem ,następnie podlewamy.
Kupując na kilku aukcjach
za przesyłkę płacisz tylko raz!!
WYSYŁKA PO 20 wrzesnia
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.